Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/vhosts/iserials.cz/subdomains/expozitura/httpdocs/textpattern/lib/txplib_db.php on line 14 Expozitura - druhý díl - Hyena | Expozitura.iserials.cz

Expozitura - druhý díl - Hyena

Dvojnásobná vražda v advokátní kanceláři. Byla smrt právniček pomstou nenapravitelného recidivisty, nebo se snad stala na objednávku českého mafiána?
Někdo zavraždil železnou tyčí v kanceláři advokátku Chourovou a její mladou koncipientku Petru. Advokát Horský, který s kolegyní sdílel kancelář i lože, je otřesen.

Detektivové zjistí, že advokátka měla úzké styky s šedou eminencí podsvětí Mrázem.
Nejpodezřelejší je ale zpočátku její bývalý klient Koudelka. V Danovi sílí podezření, že za vraždou stojí osobní důvody Horského. Stejně jako roste Terezino podezření, že Dan slouží Mrázovi, zjevuje se poprvé vazba Drobeček-Mráz jako kontakt dvou spolupracujících zločinců.

Zdroj: Nova.cz

Komentář

 

Seriál na Primě Cesty domů a Prostřeno. Na TV Nova lze sledovat seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Tn.cz nebo Nova.cz. Krimi zprávy, VIP zprávy, Střepiny, Zprávy TV Prima, Show Jana Krause. Půjčka 20000. O mé rodině a jiných mrtvolách. Každý všední den se díváme na seriál Ulice, na Primě na Prostřeno online a od roku 2012 na Hotel Paradise. ČT překvapila s kvalitním seriálem vyprávěj.


Menu